Predaj nehnuteľností

Predaj nehnuteľnosti vždy súvisí s nejakým dôležitým životným rozhodnutím. Toto rozhodnutie môže významne ovplyvniť Vašu budúcnosť.


Počas predaja sa často objavujú situácie, ktoré vedia celý proces predaja skomplikovať a niekedy až úplne pokaziť. Niekedy môžu mať  dôsledky veľmi negatívny dopad nie len na pocit, ktorý Vám z predaja ostane, ale aj  na Vaše financie.

Tieto vzniknuté situácie si vyžadujú individuálne riešenia, ktoré profesionálny tím odborníkov dokáže riešiť za Vás.

Náš tím realitných maklérov zabezpečí celý proces predaja nehnuteľnosti od správnej prezentácie nehnuteľnosti, cez stanovenia najvýhodnejšej ceny, obhliadky nehnuteľnosti, pripraví celú zmluvnú dokumentáciu, sprostredkuje znalecký posudok a hypotéku. Samozrejme zabezpečí odovzdanie nehnuteľností s prehlásením energií na nových majiteľov.

Nedopusťte, aby predaj Vašej nehnuteľnosti bol len výsledkom náhody! Obráťte sa s dôverou na nás ako urobilo mnoho našich spokojných klientov o čom svedčia ich odporúčania.

  
S nami bude proces predaja Vašej nehnuteľnosti prebiehať profesionálne. O tom čo presne od nás dostanete sa dočítate v tomto článku.

Napíšte nám

* - povinné položky