O nás

Realitná kancelária RE/MAX Svet realít v Senci

RE/MAX Svet realít je spoločnosť zabezpečujúca služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností od obhliadky až po odovzdanie v Senci, Pezinku, Trnave, Bratislave  a širšom okolí. Voči našim klientom vystupujeme v prvom rade ako partner, na ktorého sa môžu s dôverou obrátiť.

Naša realitná kancelária poskytuje svoje služby pod značkou RE/MAX od roku 2008. Kvalita naších služieb je založená na dlhoročných skúsenostiach značky na celom svete a lokálnou znalosťou trhu s nehnuteľnosťami. 

Sieť realitných kancelárií RE/MAX

Makléri RE/MAX Svet realít

RE/MAX je najúspešnejšia celosvetová značka na realitnom trhu. V súčasnosti úspešne pomáha svojim klientom splniť svoj sen o bývanií vo viac než 100 krajinách sveta. Značka RE/MAX je na trhu už 50 rokov. V Európe pôsobí už takmer 30 rokov.

Na Slovensku značka RE/MAX mení spôsob fungovania realitného trhu od roku 2005.

Realitné kancelárie spoločnosti RE/MAX sa nachádzajú po celej Slovenskej republike. V súčasnej dobe pre Vás pracuje viac ako 45 kancelárií. Sme Vám tak kedykoľvek k dispozícii ako v našich pobočkách, tak na internete. Za všetkých okolností chráni realitná kancelária RE/MAX Vaše záujmy, preto dodržujeme prísny RE/MAX etický kódex.

Realitní makléri v našej kancelárií prechádzajú náročným výberovým procesom, ktorý kladie dôraz na komunikačné zručnosti, zodpovednosť a morálne hodnoty.

Každý maklér prechádza kvalitným nikdy nekončiacim vzdelávacím procesom, ktorý vytvára predpoklady na to, aby sme boli schopní poskytovať prvotriedne realitné služby.

Ak sa rozhodnete využiť služby nášho realitného makléra, tak okrem jeho prvotriednych služieb získate aj služby všetkých maklérov siete RE/MAX.

Dôkazom o kvalite naších služieb je množstvo realizovaných obchodov a názory našich zákazníkov, ktoré môžete nájsť tu.  

Mapa realizovaných obchodov našou realitnou kanceláriou do konca roka 2022